Visszatér a CS+P Konferencia az Óbudai Egyetem Rejtő Karára

Három év kihagyás után, 2024. május 9-én ismét megrendezésre kerül a CS+P Szakmai Konferencia az Óbudai Egyetem Rejtő Karának Médiatechnológiai és Könnyűipari Intézete és a PNyME közös szervezésében. A rendezvény célja, hogy összehozza a hazai csomagoló-és papíripar szereplőit, és platformot teremtsen a tudásmegosztásnak, a networkingnek és a legújabb trendek bemutatásának.

A konferencia programja változatos és tartalmas, a résztvevők a következő témákról hallhatnak előadásokat:

• Újrahasznosított papírok használata a csomagolóiparban
  • A design és a gépesítés szerepe az Országos Széchényi Könyvtár állományvédelmében
  • Trendek a nyomtatott, hajtogatott dobozgyártásban
  • Új szabályozások az élelmiszerrel közvetlenül érintkező csomagolóanyagok terén
  • Trendek a csomagolástervezésben
  • A visszaváltási rendszer nemzetközi kitekintésben

A konferencia keretében workshopra is sor kerül, ahol a résztvevők megismerkedhetnek az automatikus azonosítás trendjeivel.

A CS+P Szakmai Konferencia kiváló alkalom a hallgatók, oktatók és az iparban tevékenykedők számára, hogy naprakész információkhoz jussanak a legújabb trendekről, új kapcsolatokat építsenek ki, és inspirálódjanak.

A CS+P Szakmai Konferencia az Óbudai Egyetem Rejtő Karának elkötelezettségét tükrözi a csomagolóipar fejlesztése iránt. A rendezvény hozzájárul a hazai kreatív ipar versenyképességének növeléséhez és a nemzetközi piacra jutáshoz.

További információk