ÁLLÁS - Csomagolás technológus

2017-04-13 08:54

Csomagolás technológus ( ref. szám:AMPL-2313 )
A műanyagipar területén tevékenykedő Partnercégünk részére
Csomagolás technológus munkatársat keresünk, határozott időre.
Feladatok:
- Vevői igények feldolgozása, árajánlat készítése
- Csomagolóanyag megtervezése
- Kapcsolattartás a csomagolóanyag gyártókkal
- Csomagolási előírások elkészítése vagy javítása, korrigálása
(MEO-val együttműködve)

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Néhány éves, gyártó cégnél, csomagolástechnikai területen szerzett
releváns tapasztalat
- Minimum középfokú aktív angol, vagy német nyelvtudás
- Proaktivitás, önállóság

Munkavégzés kezdete: 2017. április vége
Munkavégzés jellege: 1-2 év határozott idő (a továbbfoglalkoztatás
lehetősége fennáll!)
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű,
fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval
juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!
Personnel Leasing Kft. 1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 65. II/3. Tel.:
(36-70) 670-8046, Jelentkezéshez kérjünk regisztráljon ITT:
www.personnel.hu; zsuzsi@personnel.hu

Címkefelhő